Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Dušan Brablec SIGNAL-CODEHľadať
 
 

Naši zákazníci

FLOS Slovakia s.r.o. - www.flos.sk - Pre firmu dodávame a servisujeme kompletnú výpočtovú a kancelársku techniku. Takisto servisujeme kamerový systém po všetkých 14 pobočkách po Slovensku. Dodali a servisujeme pre firmu registračné pokladne Pegas a MIRA. Servis zabezpečovacích systémov.

 

Ipeľské tehelne a.s. - www.tehelne.sk - Dodávame a servisujeme komplet výpočtovú a kancelársku techniku. Takisto servisujeme kamerový systém pre pobočku Breznička. Servisujeme aj registračné pokladne Sam4s.

 

Ing. Alexander Balog BALEX TRADE - www-balextrade.sk - Dodávame a servisujeme výpočtovú a kancelársku techniku, kamerový systém na každej s predajní, registračné pokladne, zabezpečovacie systémy.

 

Peter Kucej SLOVEXPRES - www.slovexpres.sk - Dodávame a servisujeme výpočtovú, kancelársku, kamerovú a zabezpečovaciu techniku. Servisujeme aj pokladničné systémy. Dodávame vysokorýchlostný optický internet. Spravujeme web servre s IIS systémom. 

 

MOBIL ONLINE s.r.o. - www.mobilonline.sk. - Dodávame a servisujeme výpočtovú, kancelársku, kamerovú a zabezpečovaciu techniku. Dodávame vysokorýchlostný optický internet. Spravujeme web servre s IIS systémom. 

 

Obec Halič - www.halic.sk - Dodávame a servisujeme kompletný kamerový systém pre celú obec.

 

Obec Mašková - www.maskova.sk - Dodávame a servisujeme kompletný kamerový systém pre celú obec.

 

Obec Kalinovo - www.kalinovo.sk - Dodávame a servisujeme kompletný kamerový systém pre celú obec.

 

Obec Mikušovce- www.mikusovce.sk - Dodávame pre obec internet a takisto poskytujeme internet aj pre obyvateľstvo v danej obci.

 

Obec Točnica - www.tocnica.sk - Dodávame a servisujeme obecný kamerový systém, zabezpečovací systém a výpočtovú techniku.

 

Mestská polícia Lučenec - Dodávame a servisujeme kamerový mestský systém.

 

Mestská polícia Rožňava - Dodávame a servisujeme kamerový mestský systém.

 

Bábolna Bio Slovensko s.r.o. - www.babolnabio.sk -  Dodávame a servisujeme výpočtovú a kancelársku techniku.

 

Buck s.r.o. Tornaľa - Dodávame a servisujeme kompletný protipožiarny elektronický systém v penzióne v Tornali.

 

KROVY-SK s.r.o. - www.krovy-sk.com - Kompletne dodávame a servisujeme výpočtovú a kancelársku techniku, zabezpečovací a kamerový systém.

 

MIMEL s.r.o. - www.mimel.sk - Dodávame a servisujeme výpočtovú a kancelársku techniku, pokladničné systémy, dodávka internetu.

 

Ing. Martin Danko - www.sport-outdoor.sk - Dodávame a servisujeme kompletný skladový program ako aj pokladničný systém.

 

KARTEX - VL s.r.o. - www.kartex-vl.sk - Dodávame a servisujeme kompletnú výpočtovú, kancelársku, kamerovú techniku. Spravujeme IIS server.

 

EURYPACK s.r.o. - www.kartex-vl.sk - Dodávame a servisujeme kompletnú výpočtovú, kancelársku, kamerovú techniku. Spravujeme IIS server.

 

EUROPAK s.r.o. - www.europak.sk - Zabezpečujeme pre firmu kompletný dochádzkový systém, kamerový systém, MRP, výpočtovú a kancelársku techniku, internet.

 

LC-REN s.r.o. - www.lc-ren.sk - Zabezpečujeme pre firmu kompletný bezpečnostný systém, kamerový systém, výpočtovú a kancelársku techniku.

 

Július Dováľ - Kníhkupectvo - Zabezpečujeme pre obchod kompletnú výpočtovú techniku a pokladničný systém.

 

HOTEL SLOVAN Lučenec - www.hotelslovanlc.sk - Dodávame a sservisujeme komplet výpočtovú, televíznu a kamerovú techniku. Dodávame vysokorýchlostný intenet.

 

DETRONICS s.r.o. - www.detronics.sk - Starostlivosť o optickú sieť mesta Lučenec. Predaj produktov a servis siete.

 

SWAN a.s. - www.swan.sk - Predaj a servis wifi LTE internetu oblasť Lučenec, Poltár

 

SLOVANET a.s. - www.slovanet.sk - Predaj a servis wifi a optického internetu ako aj TV v oblastiach Lučenec, Rimavská Sobota, Dudince, Banská Štiavnica

 

SKYLINK - www.skylink.sk - Predaj a servis satelitnej techniky

 

 

 

 

 

 

 

 


 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

Vysokozdvižná plošina 10m

Poskytujeme prenájom vysokozdvižnej plošiny NISSAN Cabstar do 10m.

AKCIA od SKYLINK už aj na dva TV

Ušetríte až 240,-€

webygroup

761880

18.9.2019
ÚvodÚvodná stránka