Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Dušan Brablec SIGNAL-CODEHľadať
 
 

Registračné pokladne


Zabezpečujeme

P R E D A J,   S E R V I S,   P R O G R A M O V A N I E

 

ERP  - ON-LINE

 

 

Zákon č.289/2008 Z.z., v znení platnom od 1. januára 2019 ukladá podnikateľom povinnosť od 1. júla 2019 používať pokladnicu pripojenú na e-kasu, server zriadený Finančným riaditeľstvom SR, pričom najskorší možný termín inštalácie a pripojenia je 1. apríl 2019.

 

 

"Povinnosť od 1. júla 2019" sa týka aj všetkých dnes prevádzkovaných fiskálnych tlačiarní, je potrebné ich preklopiť na nové riešenie spĺňajúce legislatívne požiadavky.

Jedna z požiadaviek, ktorú musí ON-LINE registračná pokladnica spĺňať je: - tlač čitateľného QR kódu na doklad
 

Dnes je teda zrejmé, že túto požiadavku nie sú schopné splniť IHLIČKOVÉ TLAČIARNE, nakoľko nimi vytlačený QR kód nemá dostatočnú kvalitu. Nie je čitateľný.
 

IHLIČKOVÉ TLAČIARNE pre účely ON-LINE registračnej pokladnice teda použiteľné nie sú.

 

Ponúkané eRP - ON-LINE:

 

Ako prvá certifikovaná e-KASA u nás už v predaji od výrobcu SW MRP.

MRP.jpg

MRP eKasa 8000 kompletCHDÚ + termo tlačiareň...............249,00 Eur bez DPH

Určený pre nových zákazníkovalebo klientov, ktorí plánujú novú pokladnicu, alebo zmeniť súčasnú pokladnicu za našu MRP.Blokovanie PLU bude možné cez MRP programy(Sklad, Maloobchod, Reštaurácia, K/S)vPC alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie vmobile,tablete.

 

Pripravujeme:

MRP CHDU.jpg

 

Prepojenia e-kás iných výrobcov budeme realizovať postupne po úspešnom nasadení nášho e-klienta MRP eKasa 8000. Zo strany iných výrobcov očakávame fyzické doručenie ich e-kás našim programátorom, ako aj podkladov komunikačných protokolov aochotu realizovania daného prepojenia do účtovných systémov MRP.

 

Cena: Zatiaľ pripravujeme.

 

Platobný terminál: SumUp

Platobný terminál.jpg

SumUp Air, vyrobený z najleších komponentov, aby sme zaručili, že bude najpokrokovejším vo svoje triede. Je vybavený NFC a Bluetooth, s integrovanou Li-ion batériou. SumUp Air nastoluje nový štandard v oblasti mobilných platobných terminálov. Vhodné pre každú prevádzku, prevádzka aj na batériu.

 

Cena: 39,- bez DPH /Registrácia a nastavenie 25,-€ bez DPH, poplatok za tranzakciu 1,95% z platby klientom/

 

 

VRP -Virtuálna registračná pokladňa

 

Príslušenstvo pre VRP:

Tlačiareň Elio mini tlačiareň:

elio%20P100%20VRP.jpg 

Komplet aj s ovládačom pre ANDROID.

elio P101 je prenosná, ľahko ovládateľná a vysoko-rýchlostná tlačiareň. P101 je dostatočne ľahká na to, aby sa zmestila do vrecka alebo sa pohodlne nosil na opasku. Je široko používaná v polícii, tabakových predajniach, poštových službách, doprave, distribúcii a iných rôznych oblastiach. V cene tlačiarni driver pre tlač dokladov z VRP (virtuálna registračná pokladnica) pre Android.


TlačiareElio stolová:

elio%20XP-Q80I.jpg

Termotlačiareň elio XP-Q80I , tlačí rýchlosťou až 200mm/sekundu . Tlačiareň obsahuje porty : USB a RS232 . Najlacnejšia tlačiareň s USB portom na trhu !!! Využitie ako bónovacej tlačiarne alebo pre VRP.

 

Komplet tlačiareň, tablet, 3G,wifi

elio-minipos-p2000-lilka-02%20(1)(1)(1).jpg

Mobilný elio miniPOS V1 terminál s 5,5 "dotykovou IPS obrazovkou, tlačiareň na 58mm termopapier ako aj 5200mAh akumulátor. Podpora 3G a WiFi pre komunikáciu .Nainštalovaný systém Android 5.1. Toto zariadenie je široko využiteľné v mobilných aplikáciach, inventarizácie ako aj logistiky . Vynikajúce riešenie Virtuálnej registračnej pokladnice (VRP) bez fiškálneho modulu. Driver pre použitie VRP v cene !!!

 

 


 
:
:
:

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

Vysokozdvižná plošina 10m

Poskytujeme prenájom vysokozdvižnej plošiny NISSAN Cabstar do 10m.

AKCIA od SKYLINK už aj na dva TV

Ušetríte až 240,-€

webygroup

768979

15.10.2019
ÚvodÚvodná stránka