Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Dušan Brablec SIGNAL-CODEHľadať
 
 

Registračné pokladne

Zabezpečujeme

P R E D A J,   S E R V I S,   P R O G R A M O V A N I E

 

ERP P O Z O R - nutné opravy v knihe ERP

- podnikateľ v časti ZÁZNAMY SERVISNEJ ORGANIZÁCIE ručne upraví nasledovne: „Dátum zistenia poškodenia plomby, chýbania plomby, zmeny údajov uložených v elektronickej registračnej pokladnici, odchýlky od elektronickej registračnej pokladnice certifikovanej Colným úradom Bratislava“

 

DIČ: 20230946445

 

- podnikateľ v časti IDENTIFIKAČNÉ ÚDAJE – Údaje o servisnej organizácii prelepí popis „Obchodné meno a adresa trvalého pobytu fyzickej osoby alebo obchodné meno a sídlo právnickej osoby“ v súlade s prílohou č. 3 zákona č. 289/2008 Z. z. v znení účinnom od 1.7.2015 popisom „Obchodné meno, adresa trvalého pobytu a daňové identifikačné číslo fyzickej osoby alebo obchodné meno, sídlo a daňové identifikačné číslo právnickej osoby“.

 

DITRON ZIP 58 -90 - Fiskálna tlačiareň

Fiskálne tlačiarne ZIP od najväčšieho talianskeho výrobcu DITRON sa vyznačujú vysokou kvalitou a spoľahlivosťou . Sú certifikované podľa zákona č. 289/2008 a neskorších predpisov . Tlačiareň môžete prepojiť s PC okrem RS-232 aj cez externý USB konvertor. Tlačiareň môžete používať aj ako normálnu registračnú pokladnicu ak pripojíte externú klávesnicu . Spolupracuje s účtovným softvérom MRP, OBERON.

Cena sa odvíja od modelu a to od 399 - 499,-€ s DPH

 

CUSTOM KUBE II F - Fiskálna tlačiareň

Využitím najnovších technológií , ako je ARM procesor a databáza SQL , je fiskálna tlačiareň CUSTOM KUBE II produkt s maximálnym výkonom , vrátane rýchlosti tlače až 250mm/sekundu vrátane grafického loga a kupónov. Elektronický žurnál je ukladaný na MMC kartu a zároveň umožňuje pripojenie cez rozhrania portov USB alebo LAN (Ethernet).

 

Cena sa pohybuje od 699,-€ s DPH

 

DITRON SIMA - Elektronická registračná pokladňa

Využitím najnovších technológií , ako je ARM procesor a databáza SQL , je fiskálna tlačiareň CUSTOM KUBE II produkt s maximálnym výkonom , vrátane rýchlosti tlače až 250mm/sekundu vrátane grafického loga a kupónov. Elektronický žurnál je ukladaný na MMC kartu a zároveň umožňuje pripojenie cez rozhrania portov USB alebo LAN (Ethernet).

 

Cena sa pohybuje od 299,- s DPH

 

DITRON SIMA - Elektronická registračná pokladňa

Cenovo výhodná fiskálna pokladnica SIMA s brilantným výkonom a moderným ergonomickým tvarom od najväčšieho talianskeho výrobcu skupiny DITRON. Až 180 PLU , 10 tovarových oddelení a 5 tovarových skupín. Pripojiteľné zariadenia : PC , váha , snímač čiarových kódov.

Cena sa pohybuje od 269 - 319,-€ s DPH

 

CUSTOM BIG II Touch - Elektronická registračná pokladňa

Vďaka pokrokovým technológiám , ktoré čoraz viac umožňujú využitie kreativity , výrobcovi registračných pokladníc CUSTOM , sa podarilo vytvoriť produkt , ktorý je oveľa viac ako len registračná pokladnica. Postačuje ju uvidieť a uvedomíte si, že pokladnica BIG II TOUCH je revolučný produkt v estetike , výkone a použitých funkcií.

 

 

Cena sa pohybuje od 399,-€ s DPH

 

Tlačiareň fiskálna Pegas006 - POS BIXOLON SRP-350N /FN, ZD na tlač., kábel k ZD 0,3 m, čierna

Najvýkonnejšie riešenie pre veľké prevádzky s veľkýmmnožstvom vytlačených dokladov cez ERP. Podporuje aj MRP. BIXOLON SRP-350N G/FN je vysokorýchlostná fiskálna termotlačiareň s tlačou na 57mm termopásku. Má port na ovládanie zásuvky, automatický orez účtenky, užívateľsky veľmi jednoduché zakladanie pásky a umožňuje tlač čiarových kódov.

 

 

Cena sa pohybuje od 598,-€ s DPH 

 

PEGAS006 - Tlačiareň fiskálna Pegassino FT G.5870, termo, čierna

Fiskálna tlačiareň do malých prevádzok. Pegassino FT G.5870 je tlačiareň s fiskálnym modulom Pegas FM-06 podľa zákona č. 289/2008 Z.z., s rýchlou termotlačou na 58 mm pásku. Tlačiareň umožňuje okrem klasickej RS-232C komunikácie aj komunikáciu Bluetooth za pomoci externého Bluetooth modulu. Umožňuje pripojenie numerickej klávesnice za účelom úhrady faktúr v hotovosti bez nutnosti pripojenia k PC.

 

Cena sa pohybuje od 388,- s DPH

 

PEGAS006 - Mobilná fiskálna tlačiareň Mobile SMARTPRINTER Z/H

 Mobilné riešenie fiskálnej tlačiarne Pegas006. Podporuje MRP a dodávaný mobilný SW pre ANDROID na jeden rok.

 

 

 

 

 

Cena sa pohybuje od 420,-€ s DPH

 

 

MRP CRLX - Elektronická registračná pokladňa

Registračná pokladňa Sam4s ER-230 BF, je najlepšie riešenie s veľkým výkonom a kompaktným tvarom pre malý obchod, ideálnym riešením pre miesta kde priestor limitovaný alebo bez elektrického napájania. Perfekté riešenie pre kiosky alebo externý príležitostný predaj v stánkoch.

 

Cena sa pohybuje od 299,-€ s DPH

 

Na základe pripravovanej novelizácie zákona o elektronických registračných pokladniach pre Vás pripravujeme aj nové registračné pokladne aby ste mohli už v  týchto časoch mohli mať k dispozícii ponuku nových pripravených pokladní. Všetky nové informácie ako aj produkty sa budeme snažiť uverejňovať na tejto stránke.

Všetky ERP na tejto stránke sú pripravované na upgrade na nový zákon o odosielaní informácií na portál finančnej správy.

V čo najkratšom čase Vás budeme informovať o ďalších postupoch ako ERP pripraviť pre nový zákon na rok 2016.

 

 

 

 


 
:
:
:

dnes je: 19.1.2019

meniny má: Drahomíra, Mário

podrobný kalendár

Vysokozdvižná plošina 10m

Poskytujeme prenájom vysokozdvižnej plošiny NISSAN Cabstar do 10m.

AKCIA od SKYLINK už aj na dva TV

Ušetríte až 240,-€

webygroup

669691

19.1.2019
ÚvodÚvodná stránka