Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Dušan Brablec SIGNAL-CODEHľadať
 
 

server

 

SERVRE HP, Programovanie, implementácia,

WIN 2008 server, WIN 2012 server

     Naša firma sa od roku 1998 zaoberá aj dodávkou a inštaláciami servrových aplikácií, programovaním a implementáciou takýchto riešení pre firmy s potrebou zaviesť informačné systémy pre spracovanie skladových a účtovných softvérou.  Na základe potrieb firiem sme schopný dodávať, servisovať a nastavovať takéto IT riešenia. Pre každého klienta sme schopný pripraviť a dodať kompletné riešenie pre účely skaldového hospodártva, účtovných softvérou, kamerových systémov, webových stránok a plno ďalších IT riešení. Na základe potrieb zákazníkov sme schpný dodať systémi aj s potrbným vysokorýchlostným internotom s garanciou rýchlosti a servisom 24 hod nepretržite v lokalite Lučenec.

 

    Na základe týchto systémov dodávame HW vybavenie od výrobcu HP popričom po dlhoročných skúsenostiach sa nám overila jediná značka na trhu ktorá má výborne vypracovanú technológiu pre stabilné servrové riešenia.

 

     Do malých firiem dodávame pre účely malého skladového hospodárstva tzv. HP mini servre s operačným systémom WIN 2012 server Foundation na ktorom je možné spustenie aj terminálových služieb /Vzdialená uživateľská plocha - mini vyrtuálny počítač/.

 


Pre potreby väčších firiem a hlavne pre potreby náročnejších aplikácií máme k dispozícii rúzne servre od najzákladnejších až po tie náročnejšie. Samozrejmosťou je kompletná konfigurácia podľa potrieb klienta, pokiaľ je potrbné do servra rozšírenie RAM pamätí na základe potrieb terminálových konektou, alebo pridanie HDD či už do tzv. RAID alebo ako záložné HW vieme kompletne dodať takto nakonfigurované servre.

         

 

V prípade záujmu poprosím kontaktovať na poplach@poplach.sk alebo priamo na mobil 0918917243.

 

 


 

Servre a rack skrine

Rack skrina s kamerovým systémom

Rack skrina s kamerovým systémom

Rack skrina s kamerovým systémom a EPS

Rack skrina s kamerovým systémom a EPS

Rack skrina s kamerovým rozvodmi

Rack skrina s kamerovým rozvodmi

Rack skrina s kamerovým systémovým kompletom

Rack skrina s kamerovým systémovým kompletom


 
 
Rack skrina s kamerovým systémovým kompletom

Rack skrina s kamerovým systémovým kompletom


 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

Vysokozdvižná plošina 10m

Poskytujeme prenájom vysokozdvižnej plošiny NISSAN Cabstar do 10m.

AKCIA od SKYLINK už aj na dva TV

Ušetríte až 240,-€

webygroup

769006

15.10.2019
ÚvodÚvodná stránka