047/370 02 03 poplach@poplach.sk Zvolenská cesta 31, Lučenec

Poskytujeme dochádzkové riešenia od výrobcov Fingera a VODASOFT. Pri návrhu aplikácii kladieme vždy veľký dôraz na požiadavky klienta, čo zaručí bezchybnú funkcionalitu systému v akýchkoľvek podmienkach.

Čo Vám moderné dochádzkové systémy prinášajú?Zvýšte dochvíľnosť na pracovisku. Vždy budete vedieť kto prichádza načas a kto neskoro.Neplaťte za čas strávený mimo práce. K dispozícii máte detailný prehľad o presnom čase, ktorí Vaši zamestnanci strávili na pracovisku.Ušetrite mzdové náklady a zvýšte produktivitu. Vyhnite sa častým podvodom pri zapisovaní časov príchodov a odchodov zamestnancov.Zlepšite atmosféru na pracovisku. Spravodlivejšie odmeňovanie zamestnancov na základe skutočne odpracovaného času.Koniec papierovaniu. Vymeňte štítky a zošity za modernejší, jednoduchší a najmä efektívnejší systém.

FINGERA je dochádzkový a prístupový systém novej generácie (na báze odtlačkov prstov, rozpoznávania tváre alebo RFID bezkontaktných kariet a mobilnej aplikácie), ktorý je určený najmä pre malé a stredné podniky.

Dochádzkové systémy FINGERA využívajú najmodernejšie technológie na snímanie biometrie človeka (odtlačky prstov, rozpoznávanie tváre..), čo zamestnávateľovi zaručuje vyhnutie sa podvodov zamestnancov pri zapisovaní si času odchodu alebo príchodu.

Softvérové riešenie dochádzky od firmy VODASOFT, ktoré je možné implementovať do alarmov výrobcu JABLOTRON.

Jednou z hlavných výhod je možnosť implementácie dochádzkového systému k hardvérovým súčastiam zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100, čo zaručí minimálne náklady na materiál a zároveň jednoduchosť inštalácie. Systém poskytuje jednoduché a intuitívne ovládanie pre užívateľov.

Evidencia dochádzky odkiaľkovek!

K dispozícii po inštalácii získavate mobilné aplikácie Fingera Mobile alebo MyJablotron, ktoré ponúkajú plnohodnotné využitie dochádzkového systému. Je to praktické najmä pre firmy, ktoré majú externých zamestnancov, alebo ich zamestnanci pôsobia najmä v teréne.

e-shop