047/370 02 03 poplach@poplach.sk Zvolenská cesta 31, Lučenec

Bezpečnostné kamerové systémy sú určené na monitorovanie osôb alebo iných objektov v chránenom priestore. Venujeme sa najmä technológii IP kamier, ktoré sa veľmi rýchlym tempom zdokonaľujú. Podľa požiadaviek klienta dokážeme prispôsobiť jednotlivé komponenty kamerového systému presne tak, aby sme dosiahli čo najlepšiu funkčnosť a kvalitu. Nie je pre nás ničím neznámym snímanie ŠPZ automobilov, ochrana perimetra alebo snímanie tváre osoby, ktorá sa ocitla v snímanom priestore. Tieto funkcie, a ďalšie, pre Vás dokážeme zabezpečiť IP kamerami od výrobcov Dahua, HikVision alebo Avigilon.

Od návrhu, cez inštaláciu až po údržbu

Základom kvalitného kamerového systému je okrem montáže najmä samotný návrh. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, aby sme naplnili jeho požiadavky. Naše bohaté skúsenosti Vám zaručia vždy najlepší výber komponentov, ktoré budú neskôr nainštalované vo Vašom objekte.

Inštaláciu realizujú vždy kvalifikovaní technici. Disponujeme profesionálnym náradím, meracími prístrojmi a vysokozdvižnou plošinou, čo zaručuje rýchlu a bezproblémovú montáž. Po inštalácii vždy dbáme na podrobné otestovanie systému a vždy sa ho snažíme vyladiť k bezchybnému fungovaniu.

Tak ako ostatné technické riešenia, aj kamerové systémy si vyžadujú v priebehu času údržbu. Jedná sa najmä o pevné disky (HDD), ktoré sú aplikované v nahrávacích zariadeniach, alebo o záložné zdroje, prípadne aj jednotlivé kamery.


Montáž kamerových systémov realizujeme pre firmy a aj domácnosti. Nie je pre nás problémom “okamerovať ” rodinný či bytový dom, rôzne obchodné či skladové priestory ale aj veľké areály ako sú napr. výrobné haly či výroby v exteriéry. Venujeme sa aj montážam vo verejných inštitúciach, ako sú školy, škôlky, úrady a podobne. Rozsiahle objekty ako sú mestá či obce, pre nás tiež nie sú žiadnym problémom.

Inštalácie vykonávame po celom Slovensku, po dohode aj v zahraničí.

Radi Vám poradíme pri výbere vhodných komponentov a následne aj zabezpečíme dodanie.

Všetky kamerové systémy ktoré inštalujeme, majú k dispozícii bezplatnú mobilnú aplikáciu (pre Android, a aj pre iOS). Jediné čo potrebujete na prezeranie kamier je stabilné internetové pripojenie.

monitorovacie_stredisko
e-shop