047/370 02 03 poplach@poplach.sk Zvolenská cesta 31, Lučenec

Alarmy

Zverte ochranu svojho majetku do rúk tých najskúsenejších. Dokážeme Vám zabezpečiť rodinný dom, chalupu, firmu a ďalšie rôzne objekty pred krádežou, vandalizmom, požiaru alebo vytopeniu.

Montujeme profesionálne systémy s dlhoročnou tradíciou na trhu od výrobcov Jablotron a Satel. Naše bohaté skúsenosti v odbore Vám zaručia bezproblémovú funkcionalitu a spoľahlivosť. Profesionálny bezpečnostný systém je komplexným riešením pre ochranu vášho bytu, domu alebo firmy. Jeho schopnosť automatizácie nie len posilňuje bezpečnosť, ale tiež zjednodušuje váš každodenný život.

Ako to u nás funguje?

Ku každému objektu pristupujeme individuálne čo si vyžaduje dôkladne premyslený návrh systému. Týmto dokážeme zaručiť čo najlepšiu spoľahlivosť systému.

Montáž a následnú konfiguráciu realizujú vždy kvalifikovaní technici. Venujeme mnoho času vzdelávaniu sa v odbore.

V procese finalizácie sa vždy veľa venujeme testovaniu systému, kvôli dosiahnutiu čo najmenšieho počtu falošných poplachov a zároveň pre zabezpečenie čo najlepšej ochrany priestorov.

Aj alarmy si vyžadujú údržbu, čo si plne uvedomujeme. Preto okrem inštalácii zabezpečujeme pre našich klientov aj záručný a pozáručný servis. Len bezproblémový alarm Váš majetok ochráni fakt perfektne!

S alarmom od nás máte svoj objekt vždy pod kontrolou v mobilnej aplikácii.

Základné komponenty

Detektor pohybu

Detektor dymu a teploty

Klávesnica s RFID čítačkou a displejom

Bezdrôtový ovládač

Exteriérová siréna

Interiérová siréna

Často kladené otázky

Montáž zabezpečovacích systémov realizujeme pre firmy a aj domácnosti. Nie je pre nás problémom zabezpečiť rodinný dom, rôzne obchodné či skladové priestory ale aj veľké areály ako sú napr. výrobné haly či výroby v exteriéry. Venujeme sa aj montážam vo verejných inštitúciach, ako sú školy, škôlky, úrady a podobne.

Inštalácie vykonávame po celom Slovensku, po dohode aj v zahraničí.

Nie. Kabeláž si pokiaľ je to možné natiahneme sami. Ak to možné nie je máme k dispozícii bezdrôtové periférie.

Áno. Vieme pre Vás zabezpečiť pripojenie Vášho alarmu aj na pult centralizovanej ochrany, či políciu.

Poplašné zariadenia pozostávajú z ústredne, ovládacích prvkov systému, sirény, prvkov automatizácie a samotných detektorov (pohybové, detektory dymu a teploty, záplovové detektory, detektory otvorenia dverí/okna...)

Aplikácia v mobilnom telefóne je samozrejmosťou. Radi Vám ju po inštalácii nastavíme a naučíme Vás s ňou pracovať.

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť s výberom správneho technického riešenia pre Váš objekt?
Neváhajte nás kontaktovať

Napíšte nám

Niečo z našich realizácii

e-shop