047/370 02 03 poplach@poplach.sk Zvolenská cesta 31, Lučenec

Videovrátniky sa v dnešnej uponáhľanej dobe stali neodmysliteľnou súčasťou moderných domácností, bytových domov, administratívnych a priemyselných priestorov či rozsiahlych rezidenčných komplexov. Moderné videovrátniky nám poskytujú vysoko efektívnu komunikáciu s návštevou a riadenie ich vstupu.

Základný systém sa skladá z vonkajšej a vnútornej jednotky, ktoré zabezpečujú komunikáciu a ovládanie ďalších prvkov ako sú: elektronické dverné zámky, kamera vonkajšej jednotky, zvonček..

Vonkajšia jednotka môže disponovať mikrofónom a reproduktorom, kamerou, RFID čítačkou, snímačom odtlačkov prsta alebo numerickou klávesnicou (pri integrácii do prístupového systému) alebo LCD obrazovkou. Väčšina vonkajších jednotiek je zhotovená z odolných materiálov, čo zaručuje odolnosť voči poveternostným podmienkam alebo poškodeniu vandalom.

videovratnik_vonkajsia_jednotka

Vnútorné jednotky disponujú LCD obrazovkou, ktorá nám slúži na ovládanie celého systému. Zároveň nám umožňujú sledovanie kamery ak je zabudovaná vo vonkajšej jednotke alebo zmenu povolení medzi uživateľmi (ak sa systém používa ako prístupový systém).

videovratnik_vnutorna_jednotka
e-shop