Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Dušan Brablec SIGNAL-CODEHľadať
 
 

sieť

POČÍTAČOVÉ SIETE

Na základe všetkých skúseností z inštalácií a služieb nami poskytovanými sme schopný pre klientov zabezpečiť aj náročnejšie inštalácie počítačových sietí spojené s návrhom, projektom, certifikačným meraním a dodaním kompletných systémov ako aj servrových aplikácií.

 

NOVINKA

V prípade potreby pri inštaláciách alebo pri ich opravách sme držitelia certifikačného meracieho prístroja SIGNALTEK NT LAN. Pri inštaláciách ako aj pri opravách je to veľmi dobrý pomocík pri odstraňovaní porúch vzniknutých na LAN sieťach kategórie Vat5 a Cat6. V rpípade inštalácií Vám vieme vytlačiť protokol o každom jednom prípojnom bode ako aj diagnostiku konektivity spojenia v sieti priradenia DHCP a IP radách v sieti. Meranie už je možné aj pre kategóriu IPV6 a IPV4.

 

 

Naše systémy:

Rackové 19''riešenie spojené komplet s kamerovým systémom, telefóonnou ústredňou a dvojitým pripojením internetu ako aj VOIP technológiou telefonovania. Samozrejmosťou je automatické odvetrávanie takýchto zariadenía a automatická ochrana proti výpadkom elektrickej energie a prepätiu.

Samostatné riešenie rackovej 19''skrine pre počítačovú sieť a kamerový systém.

Samostatná racková 19''skriňa pre exteriérové riešenie na strechách budov. Samozrejmosťou je aj samotné osvetlenie reckovej skrine neonovým osvetlením pre ľahšiu údržbu systému.


 
:
:
:

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

Vysokozdvižná plošina 10m

Poskytujeme prenájom vysokozdvižnej plošiny NISSAN Cabstar do 10m.

AKCIA od SKYLINK už aj na dva TV

Ušetríte až 240,-€

webygroup

769009

15.10.2019
ÚvodÚvodná stránka