047/370 02 03 poplach@poplach.sk Zvolenská cesta 31, Lučenec

Špeciálna akcia

Využite špeciálnu akciu

Inštalácia + materiál k novým zmluvám za symbolické 1€

Užite si dokumenty, filmy, seriály a športové prenosy v HD kvalite. Automaticky získate internetovú televíziu Skylink Live TV.

Prečo práve satelitná televízia od Skylinku?

Môžete si vyberať z najširšej programovej ponuky slovenských a zahraničných televíznych programov všetkých žánrov

Záruka kvalitného a stabilného obrazu - väčšina programov je vysielaná v HD kvalite

Nezáleží na tom kde máte záujem o zriadenie služby - Skylink je dostupný kdekoľvek na Slovensku

Skylink môžete sledovať okrem televízie aj na ďalších 4 smart zariadeniach

Často kladené otázky

Problém nebude na strane Skylinku, ale na vašom prijímacom zariadení (satelitná anténa, kabeláž, konektory, satelitný prijímač). Najskôr skontrolujte, či sú všetky káble správne zapojené, alebo v zimnom období, či nie je vaša satelitná anténa pokrytá vrstvou snehu či ľadu. Pokiaľ žiadny problém neodhalíte, kontaktujte nášho technika alebo predajcu (+421 915 923 483).

Nekódované programy (napr.: ČT24 HD, Óčko, Šlágr TV, REBEL, RELAX, TV Noe) fungujú ale ostatné programy nie. Skontrolujte či máte správne založenú kartu vo svojom TV boxe alebo CAM module. Ak áno problém môže byť v znečistenom čipe na karte - vyberte kartu a skúste vyčistiť čip. Pokiaľ nič nepomôže, kontaktujte nášho technika alebo predajcu (+421 915 923 483).

V prípade podpísania zmluvy u nás, získavate automaticky plnú výbavu. Je na Vás či sa rozhodnete pre montáž našim vyškoleným technikom alebo montáž zvládnete vo vlastnej réžii.

Službu môžete využívať kdekoľvek na svete - jediné čo potrebujete je stabilné internetové pripojenie.

Väčšinou dĺžka montáže nepresiahne 2 hodiny. Každá inštalácia je ale iná, čo znamená že sa môže predĺžiť v prípade väčšej náročnosti.

e-shop