047/370 02 03 poplach@poplach.sk Zvolenská cesta 31, Lučenec

Špeciálna akcia

Využite špeciálnu akciu

Žiadna viazanosť, inštalácia a materiál ZADARMO

Vychutnajte si svoje obľúbené športové, dokumentárne či rodinné kanály v HD kvalite. So satelitnou televíziou DIGI TV s takmer neobmedzenou dostupnosťou je to jednoduché.

Prečo práve satelitná televízia od DIGI TV?

Využite možnosť bezplatnej inštalácie po uzavretí zmluvy našim kvalifikovaným technikom.

Až 69 programov v digitálnej kvalite vrátane 35 v HD už v základnom balíku.

Nezáleží na tom kde máte záujem o zriadenie služby - Skylink je dostupný kdekoľvek na Slovensku

V našej programovej ponuke nájdete mnoho športových kanálov aj pre tých najväčších športových nadšencov.

Často kladené otázky

Problém nebude na strane DIGI TV, ale na vašom prijímacom zariadení (satelitná anténa, kabeláž, konektory, satelitný prijímač). Najskôr skontrolujte, či sú všetky káble správne zapojené, alebo v zimnom období, či nie je vaša satelitná anténa pokrytá vrstvou snehu či ľadu. Pokiaľ žiadny problém neodhalíte, kontaktujte nášho technika alebo predajcu (+421 915 923 483).

Nekódované programy (napr.: ČT24 HD, Óčko, Šlágr TV, REBEL, RELAX, TV Noe) fungujú ale ostatné programy nie. Skontrolujte či máte správne založenú kartu vo svojom TV boxe alebo CAM module. Ak áno problém môže byť v znečistenom čipe na karte - vyberte kartu a skúste vyčistiť čip. Pokiaľ nič nepomôže, kontaktujte nášho technika alebo predajcu (+421 915 923 483).

V prípade podpísania zmluvy u nás, získavate automaticky plnú výbavu. Je na Vás či sa rozhodnete pre montáž našim vyškoleným technikom alebo montáž zvládnete vo vlastnej réžii.

Väčšinou dĺžka montáže nepresiahne 2 hodiny. Každá inštalácia je ale iná, čo znamená že sa môže predĺžiť v prípade väčšej náročnosti.

e-shop