047/370 02 03 poplach@poplach.sk Zvolenská cesta 31, Lučenec

LTE Internet od spoločnosti SWAN

Čo je to LTE Internet?

LTE je technológia, ktorá prináša vysokorýchlostný internet prostredníctvom bezdrôtových sietí. LTE internet funguje na rádiovej sieti, ktorá spĺňa požiadavky aj náročných zákazníkov. Služba LTE využíva modernú technológiu bezdrôtovej LTE siete, ktorá umožňuje vysokorýchlostné internetové pripojenie.

Sieť 4ky využíva licencované frekvenčné pásmo, ktoré patrí 4ke. Zákazníci 4ky sa tak nemusia obávať, že by frekvenciu niekto zrušil a znížil tak kvalitu poskytovanej služby.

Aké produkty ponúka 4ka prostredníctvom svojej bezdrôtovej siete?

Internet S

15M/2M

download/upload (bit/s)

11,00€

Internet M

30M/5M

download/upload (bit/s)

16,00€

Internet L

70M/5M

download/upload (bit/s)

21,00€

Internet XL

150M/10M

download/upload (bit/s)

26,00€

Ako funguje LTE internet?

Na príjem signálu využívame vonkajšiu anténu (LTE modem), ktorá je umiestnená na vonkajšej strane objektu alebo na streche. V interiéri je umiestnený router, ktorý musí byť prepojený káblom s vonkajšou anténou. Router disponuje fuknciou WiFi, čo umožňuje klientovi bezdrôtové pripojenie sa na internet, kdekoľvek v dosahu WiFi signálu.

Výhody LTE Internetu:

  • vysoká rýchlosť internetu
  • neobmedzený objem dát
  • ideálne riešenie v oblasti bez pokrytia optiky
  • koncové zariadenie s WiFi od 4ky
  • bezstarostná inštalácia naším kvalifikovaným technikom

Ako prebieha inštalácia?

Na začiatok je najdôležitejšie aby bolo miesto kde chceme realizovať inštaláciu internetu v oblasti pokrytia LTE sieťou. Dôležitá je tiež dobrá viditeľnosť na LTE vysielač, to znamená že medzi LTE vysielačom a klientskou anténou by nemali byť žiadne prekážky. Rýchlosť a stabilita pripojenia záleží od signálu, ktorý môže byť ovplyvňovaný práve prekážkami vo viditeľnosti alebo vzdialenosťou od vysielača.

Náš kvalifikovaný technik si tieto skutočnosti vždy dôkladne preverí a následne zváži či je inštalácia internetu možná. Pokiaľ sa pristúpi k montáži, obvykle to nezaberie viac než 2 hodiny. Po inštalácii je internetové pripojenie pripravené na plnohodnotné používanie klientom.

e-shop