047/370 02 03 poplach@poplach.sk Zvolenská cesta 31, Lučenec

Predajom a servisom výpočtovej techniky sa zaoberáme už od roku 1993, čo zaručuje kvalitu našich služieb. Vždy sa snažíme pochopiť klientove požiadavky a na základe toho mu vyskladať čo najlepšiu zostavu. Okrem vyskladaniu hardvérových prvkov sa venujeme aj následnej inštalácii požadovaného softvéru.

Pri potrebe servisu alebo upgrade-u už používaných zariadení je samozrejmosťou záloha všetkých dát, prípadná reinštalácia operačného systému a uvedenie do prevádzky, tak aby mal klient vždy počítač pripravený na plnohodnotné používanie.

Okrem počítačov a notebookov sa venujeme aj ostatným prvkom kancelárskej techniky ako sú:

Tlačiarne a skenery

tlaciaren

Pre klienta radi zabezpečíme dodávku alebo prípadný servis rôznych typov tlačiarní, skenerov alebo multifunkčných zariadení tohto typu. Samozrejmosťou je aj dodanie, či výmena toneru alebo farebných náplní pre daný typ zariadenia. Venujeme sa najmä tlačiarňam značky Epson, Brother, HP..

Registračné pokladnice

orp_pokladnica

V našej ponuke figurujú rôzne produkty od firmy MRP. Jedným z nich je aj MRP eKasa 8000 – certifikované pokladničné riešenie, ktoré je možne integrovať k softvérovým riešeniam firmy MRP. Viac k registračným pokladniciam sa dočítate na tomto odkaze.

Ostatné komponenty

doplnky_k_pc

V našej ponuke samozrejme nemôžu chýbať ani rôzne doplnky k výpočtovej technike ako napríklad monitory, klávesnice, myšky a touchpady, rôzne reprosústavy, dataprojektory a mnoho ďalších.

Výpočtová technika značky Dell

Od roku 2016 sme nadviazali úzku spoluprácu s výrobcom DELL. V našej ponuke možno nájsť prémiové zariadenia, ktoré nie sú dostupné v bežných e-shopoch alebo kamenných predajniach. Samozrejmosťou je záručný, či pozáručný servis.

dell_logo

Softvérové riešenia

V našej ponuke možno nájsť aj mnoho softvérových riešení pre rôzne potreby klienta. Najhlavnejšími sú:

Nie je pre nás problémom inštalácia a konfigurácia konkrétneho softvéru, ktorý požaduje klient.


Serverové riešenia

V našom portfóliu služieb môžete nájsť aj dodávku, inštalácie a servis serverov. Pracujeme najmä so zariadeniami značky Dell. Pre každého klienta sme schopní pripraviť ideálne serverové riešenie pre účely dátového úložiska, skladového hospodárstva, účtovných softvérov, kamerových systémov, webových stránok a podobne.. Do serverov väčšinou implementujeme OS Windows Server 2019 Server, ak si klientove požiadavky nevyžadujú iný.

server_dell
server_dell_rack
e-shop